DEAR DIARY

října 23, 2018Když nepočítám končící listopad, zbývá nám měsíc do konce kalendářního roku. A co to znamená? Je čas na nový diář. Vždy jsem sháněla diáře na poslední chvíli, takže většinou až na začátku nového roku.

Nikdy jsem žádný hezký podle mých potřeb nesehnala. Teď už mám ale druhým rokem diář Love&Story. Ten minulý jsem vám také ukazovala v článku TADY a nemůžu si ho vynachválit! Nový diář pro rok 2019 má nový design i obsah, je ucelenější a už teď se nemůžu dočkat, až ho v lednu otevřu. Tentokrát jsou k dispozici i dvě velikosti- mám tu menší, protože nosím pouze malé kabelky a menší diář se tam dokonale vejde. Ale teď už k obsahu.

Diář je stejně jako minulý rok obohacen citáty a motivačními texty v angličtině.


Vezmeme to tedy od začátku. Na úvodní dvojstránce najdeme rychlý přehled celého roku a jednotlivých měsíců.
Stejně jako v minulém roce je tu "sklenice", do které si můžete zapisovat své ušetřené peníze a dávat si tak cíle.
A pak už následuje klasický měsíční přehled a jednotlivé dny s dostatečně velkým místem na poznámky. 
Na konci měsíce si můžete zapsat svůj největší měsíční úspěch a nechybí ani tabulka na zápis příjmů a výdajů, která je obsažena i v diáři pro rok 2018. 
V diáři je spoustu místa na různé poznámky, které mají u mě velké využití, protože si neustále ráda něco zapisuji a "čmárám". A nezapomínám ani na vizuální stránku, takže mi jsou vždy po ruce washi pásky a barevné fixy. You Might Also Like

0 komentářů

INSTAGRAM

@Barusstranska