COMFY MONDAY

července 23, 2018Nosíte teplákovky? Já je naprosto miluji a nebojím se je vzít i do města nebo na nákup, když chci mít 100% pohodlí. Myslím tím samozřejmě teplákovky jako je tato, ne ty, co mají vytahaná kolena a žmolky, takové nenosím ani na doma, protože i tam se chci cítit pohodlně a "hezky".


Teplákovka Calvin Klein @fashionbrands_cz_sk


You Might Also Like

3 komentářů

 1. Ja teda tepláky nosím, ale zvyčajne len doma a tie vyťahané kolená a žmolky mi pripomínaj, že je čas zakúpiť si nejakú pekn telákovku :)))

  www.sinnamona.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní8/05/2018

  Ahoj prozradis jak upravujes fotky?.. V čem a jestli pouzivas nejaky filtr? .)...dekuji

  OdpovědětVymazat
 3. It eliminates the need to|the Direct CNC necessity to} machine a fixture earlier than also can make|you might make} the precise part! Also, vacuum fixturing allows more flexibility in machining, since fixtures are only involved with the underside of the workpiece — there’s no vise or clamp to get in the way way|the way in which} of the machining process. Also known as as|often recognized as} a jig plate or cast software, MIC6 is a cast and stress-relieved aluminum alloy that’s great for tight tolerance functions. A CNC machine’s capability to carry tight tolerances and produce high quality parts is especially important for assemblies. Assemblies require each piece to be machined precisely, and precision CNC machining can maintain tolerances as tight as 0.0002”.

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM

@Barusstranska