HOW TO GET TAN IN WINTER

prosince 12, 2017


Se zimou přichází postupné vyblednutí letního opálení. A protože solária sice nejsou životu nebezpečná, ale také nejsou úplně zdravá, rozhodla jsem se zkusit nějaký samoopalovací produkt, ideálně na přírodní bázi.

Zapátrala jsem po oblíbených samoopalovacích produktech, tedy produktech, kdy nebudete vypadat jako pomeranč a po dvou dnech by na vás našli i mapu světa.
Ecopure mě oslovilo nejvíce a to hlavně proto, že se jedná o zcela přírodní samoopalovací kosmetiku, kterou můžou používat i třeba těhotné ženy a netestovanou na zvířatech- palec nahoru!:) 


Začnu úplně od začátku, peelingovou rukavicí, která je naprostý zachránce, pokud doma nemáte žádný tekutý peeling, což se mně stává vlastně pořád.Tuhle rukavici totiž můžete použít místo peelingu na suchou i mokrou pokožku


FACE TAN WATER- to je pro mě zlatý grál. Obličej se mi v létě za žádnou cenu neopálí, i když chodím bez make-upu, tudíž tohle je skvělý pomocník, přes noc dodá pleti příjemný bronzový nádech. Stačí kapka na vatový tamponek nebo prsty a rozetřít po obličeji.


WINTER SKIN- krém pro postupné opálení jsem zkoušela na tělo jako první- nevěděla jsem totiž, jak moc mě samoopalovací pěna opálí. Začala jsem tedy postupně. Nanášíte ideálně večer a na noc si v klidu můžete lehnout i do bílých peřin. Ráno jsem se vzbudila asi o půl odstínu tmavší, takže opravdu velmi lehké opálení, ideální pro světlý typ pleti. 

INVISIBLE TAN- s ním budete opálené opět přes noc, ale tentokrát podstatně více než u Winter Skin. Navíc je barva opálení bronzově hnědá nikoli oranžová jako u některých levnějších produktů.


CACAO FIRMING MOUSSE- pěna je takový nejrychlejší pomocník, pokud na poslední chvíli vyrážíte někam na akci a nechcete jít za sýr. Jste opálení do hodinky a potom se jenom opláchnete. Pokud chcete opálení intenzivnější, nechte pěnu působit déle:) Opět neflekatí a barva je příjemně bronzová.


Za tyhle produkty bych už dala ruku do ohně a do konce zimy se bez nich rozhodně neobejdu a vy víte, že když už nějakou recenzi dělám, vždy je upřímná:) 

Zkoušeli jste nějaké samoopalovací přípravky nebo dáváte přednost soláriu?


www.ecopure.cz
@ecopureeu

You Might Also Like

0 komentářů

INSTAGRAM

@Barusstranska