FAVOURITE TRENDS FOR AUTUMN/WINTER

listopadu 06, 2017Hezké pondělí, dnes tu pro Vás mám mých 5 oblíbených trendů na podzim a zimu. 

1. Perličky
Už v minulém DIY článku jsem se zmiňovala, jak jsem si tenhle trend oblíbila. Vypadají krásně jak na svetrech, tak třeba na džínách či obuvi. A nejlepší je, že si takový trendy kousek můžete za pár korun udělat sami doma. 

2. Oversize
Oversize kousky nejsou sice mým oblíbence číslo 1, ale pokud se budeme bavit pouze o oversize svetrech, tak ty miluju. V zimě se do nich pěkně zachumláte nebo můžete nechat lehce vykukovat krajkovou podrsenku.

3. Kožená sukně
I přesto, že v těchto chladných dnech jsem nikdy nenosila odhalené nohy, letos jsem neodolala a koupila jsem si úžasnou koženkovou sukni, která vypadá skvěle právě třeba s oversize svetrem. 

4. Cvokované boty
Tenhle trend byl už minulý rok, ale letos jsem konečně našla ty pravé botky, které mi vyhovují. Ozvláštní i úplně obyčejný #allblack outfit.

5. Kožich
Samozřejmě, že umělý. Skvěle zahřeje a navíc vypadá úžasně. Občas se v něm tedy cítím jako 200 kilový medvěd, ale za to teplo to stojí. Navíc vás chce každý pohladit:D
Baruš.

You Might Also Like

1 komentářů

  1. Anonymní11/09/2017

    Ahoj, super video! Můžu se zeptat, kolik měříš cm a jaká je velikost toho kabátu? :) Bydlím v zahraničí a Bershku nikde poblíž nemám, tak bych musela objednat a nechci kupovat zajíce v pytli..

    OdpovědětVymazat

INSTAGRAM

@Barusstranska