DIY | ADVENT WREATH

listopadu 25, 2017


Příští neděli bude první advent! Pokud jste to ještě nevěděli...:D Minulý rok jsem adventní věnec vůbec nestíhala řešit, protože vše bylo ještě po stěhování hektické. Letos jsem si ale řekla, že už si chci konečně nějaký vyrobit, i když to třeba nebude žádná hitparáda. Pořád z toho ale budu mít větší radost, než z těch hrůz, co nabízejí v obchodech.


Měla jsem jasnou představu, aby byl z šišek. Pak už to totiž se zdobením nemusíte moc přehánět. Naštěstí mi přítelova maminka tak stokrát ulehčila práci, protože zrovna měla základní šiškový věnec koupený. Nechci ani vědět, jak dlouho bych ty šišky lepila... Úkol už byl tedy jednoduchý. Pořídit pár drobných ozdob v bílé a stříbrné barvě, svíčky a podstavce. Bílo stříbrné proto, že mám v těchto barvách i stromek, tak aby to později ladilo. Nejvíce se mi ale stejně líbí takové ty věnce v barvách červené a skořice. Tak třeba příští rok:)


Nebyla jsem ale na práci sama. S kamarádkou Eliškou jsme si udělali takové příjemné odpoledne, než jsme vyrazily na akci MyCookingDiary a její kuchařky. Elza mi se zdobením moc pomohla, za to jí patří velké dík<3 Všechny ozdoby a vlastně i podstavce a svíčky jsou z Bauhausu, kde mají těchto blbůstek velký výběr a za dobrou cenu. Lepily jsme je, jak nás napadlo. Potom mi došla náplň do lepící pistole, takže věnec ještě není 100% hotový, nicméně mám v plánu přidat už jen nějaké malé stříbrné mašličky...


Kdo si letos bude také tvořit svůj vlastní věnec?:)

Baruš.
You Might Also Like

1 komentářů

  1. Já se asi pokusím nějaký vyrobit, hlavně aby měl skořici a sušený plátek pomeranče :), no aby nebyl přeplácaný, protože méně je někdy ( v mém případě mnohdy) více. Moc se vám s kamarádkou povedl!

    OdpovědětVymazat

INSTAGRAM

@Barusstranska