S U N D A Y

října 29, 2017


Přeji vám hezkou neděli. Bože, ten víkend vždy tak rychle uteče a člověk si ani nestihne pořádně odpočinout. V tomhle upršeném podzimním počasí se nejradši zahrabu do peřin, zapneme si s přítelem nějaký film, zapálím svíčku a nehnu ani brvou. Vsadím se, že spousta z vás to má úplně stejně:D Navíc se v poslední době děje tolik změn, které už nestíhám pořádně zpracovávat, že beru víkend jako takový malý únik od reality. 

Kdo trávil víkend podobně?

                                                                                                                                                                   
Hi guys. Hope you have a beautiful sunday. God, that weekend is always running away so fast and you can't even rest. I want to stay in bed, get a movie with my boyfriend, light a candle, and do nothing in this faded autumn weather. Hope you have it like me:D. In addition, there are so many changes so I take the weekend as a small leak from reality.

Who spent the weekend alike?
You Might Also Like

1 komentářů

  1. Ja som trávila víkend (vlastne jesenné prázdniny) v našich krásnych Tatrách:) S priateľom máme výročie, tak sme si boli užiť wellness (a sneh, poriadne veľa snehu!!), boli sme sa pozrieť na Štrbské pleso, najesť sa na Kolibu a skrátka si oddýchnuť:)

    Saja Frey Blog

    OdpovědětVymazat

INSTAGRAM

@Barusstranska