LOVE & STORY

října 11, 2017

Přiznejte se, kdo je taky takový blázen do diářů? 

Já je zbožňuji. Nevím, kdy ta láska propukla, ale zbožňuju si do nich kreslit, lepit a vybarvovat. Od té doby si dávám na výběru diářů o dost více záležet a jsem náročnější, co se obsahu týče. Když jsem na instagramu narazila na plánované Love&Story diáře, věděla jsem, že to bude ten pravý, takže jsem odpočítávala dny do prodeje. Osud tomu ale pomohl a napsala mi návrhářka/designérka/majitelka, zkrátka moc příjemná slečna, které diáře patří, jestli bych ho nechtěla vyzkoušet. (Ještě jednou děkuji:)

Na instagramu jste ho mohli vidět na stories, kde jsem vám ukázala i obsah. Stories jsou ale přeci jen na 24 hodin, tudíž mi potom spoustu z vás psalo o název diáře. Tudíž jsem se rozhodla, že vám to celé ještě znovu shrnu tady na blogu. Diář je opravdu skvostný a ráda ho podpořím. Navíc jsou oba tak nádherné, že si Traveler stejně ještě pořídím. I kdybych se na něj měla jen dívat..
________________________________________________________________________________
ZADEJ KÓD "Barboras" A MÁŠ 5% SLEVU!:)
_________________________________________________________________________________

1. Vzhled

No uznejte, že je prostě nádherný. Minimalistický mramorový potisk s růžovým nádechem a stříbrným rámováním je ideální pro všechny Fashionisty.

2. Přehled Fashion Week

Tohle byla první stránka, která mě naprosto nadchla. Kdo by čekal, že v diáři najde přehled Fashion Week po celém světe?

3. Tabulka velikostí

Tabulka velikostí byla další ze stránek, která mě dostala. Kdo nakupuje rád na zahraničních eshopech ví, že je číslování v různých zemích odlišné. Takhle alespoň nemusíte hledat velikosti přímo na eshopech. ušetří vám to spoustu času:)

4. Šetřící wishlist

Dobře, tak přiznávám, že každá stránka pro mě byla absolutně dokonalým a nečekaným pomocníkem. Vyjímkou nebyla ani strana s wishlistem ve tvaru sklenice, kam si zapisujete, jakou částku jste si dali stranou a jestli už se blížíte k cíli. 

5. Konec měsíce

 
Na konci měsíce jsou ještě 4 stránky nabité úžasnými pomocníky, ale to vám už neprozradím, ať máte nějaké překvápko.


V nabídce je ještě výše zmiňovaný Traveler, který je zase přizpůsobený lidem, kteří rádi cestují (jak už název napovídá) a je také suprově zpracovaný. Já už se nemůžu dočkat, až bude konečně leden a já začnu diář využívat. Pro zpestření ráda používám třeba různé washi pásky, které seženete v papírnictvích:)

Tak jak se vám diář líbí? Už jste si nějaký pořídíli?

www.loveandstorydiare.com

You Might Also Like

1 komentářů

  1. bože, ten je dokonalý! ja som tiež blázonko do diárov, momentálne mám Doller ,ten je tiež perfektný, lebo si ho môžem prispôsobiť ako chcem a neobmedzuje ma v ničom. Ale toto je láska na prvý pohľad! ❤ xx

    Simona | l i v e i n f o x w o r l d

    OdpovědětVymazat

INSTAGRAM

@Barusstranska