HOME DECOR| NEW IN

září 01, 2017


Už je to dloouho, co jsem Vám naposledy ukazovala něco z bytu, tak je čas to napravit. Při psaní tohohle článku jsem si uvědomila kolik věcí mám z Pepca. Mají tam spoustu ať už užitečných věcí nebo pouze dekorací do bytu. A hlavně, vše je cenově přijatelné. Takže pokud jste tam ještě nebyli a sháníte nějaké doplňky, které vás nepřivedou na mizinu:D tak určitě zajděte tam.


Zůstaneme teda u Pepca a první jsou tyto dózy do kuchyně. Ale můžete je samozřejmě využít i na něco jiného. Většinu jsem teda kupovala už když jsme se stěhovali, ale podobné tam seženete pořád. Novou mám tu růžovou, která byla dokonce ve slevě za 19 Kč.


Kdo letos nemá plameňáka jako by nebyl:D Švagrová mě zná a z Primarku mi jednoho přivezla. Taková svítící roztomilost se doma nikdy neztratí.


V Jysku jsem našla tohle balení 3 dřevěných táců asi za 150 Kč. Každý tác má jinou barvu i velikost, takže je lze skvěle kombinovat a využívat v různých místnostech.


Největší tác mám na jídelním stole. Aktuálně je na něm váza (Pepco) se sušenou levandulí, ale často ho využívám třeba při přenosu snídaně na konferenční stolek apod.


Na druhém mám slánku a pepřenku z Ikey.


A poslední podnos mám na konferenčním stolku pod svíčku. Svíčka je z Jysku a má na sobě mé oblíbené motivy palmových listů.


Váza Pepco, 19 Kč.


Rosegold koš jsem našla v Jysku asi za 100 Kč. Sháněla jsem ho dlouho, ale většinou se ceny pohybovaly kolem 1000 Kč a to už mi přišlo přemrštěné. Super je třeba na časopisy nebo pár knížek.


Protože máme poměrně málo úložného prostoru, kompenzuji to prozatím krabicemi. V Jysku jsem pořídila látkovou s potiskem a v Kika tu růžovou. Obě stály asi 50 Kč.


Drátěný koš je z Pepca za 80 Kč. Skvělý třeba na ovoce a zeleninu, ale protože my tyhle potraviny skladujeme spíš v lednici, využila jsem koš na hračky pro Rosie, aby se neválely všude po bytě.


Koberec- Bonami, stolky- Jysk


Poslední je deka, kterých v zimě není nikdy dost a zima už se bohužel blíží. Tyhle chlupaťoučké mám nejradši, protože jsou nejpříjemnější. V Pepcu jsem ji sehnala za 129 Kč:) A ty dva konferenční stolky jsou z Jysku, dohromady za 1000 Kč. Jysk mě poslední dobou opravdu překvapuje. Mají tam krásné, stylové věci za rozumné ceny.Baruš.

You Might Also Like

0 komentářů

INSTAGRAM

@Barusstranska