HOME TEETH WHITENING

července 24, 2017


Všichni toužíme po oslňujícím bílém úsměvu. Někdo pro bílé zoubky nemusí dělat nic, někdo má pigment víc do žluta, a i když se snaží sebevíc, jen klasická péče a hygiena mu k bělejšímu úsměvu nepomohou- můj případ. 

Nedávno jsem zkusila hned dva různé produkty- bělící pásky a bělící gel s lampou.
Pásky My White Secret jsem viděla u několika zahraničních blogerek a upřímně, hodně se mi líbil i jejich obal. Kolem Bright White byl zase velký boom, který já jsem přehlížela, ale přítel účinek zkusit chtěl, a tak to objednal. Oba produkty tedy nejsou v rámci žádné spolupráce, takže recenze bude narozdíl od některých, které jsme viděli před zakoupením, upřímná. 


My White Secret- 

Jak už jsem  zmiňovala, zaujal mě hlavně vzhled. Taky mi přišlo super, že v páscích není peroxid a produkt by měl být přírodní- veganský. 
Co se týče aplikace, pásky mezi mé oblíbence zrovna moc nepatří, vadí mi, jak po bělení na zubech zůstane nepříjemný gelový plak, který se dává docela těžko dolu. Jako plus byla ale doba bělení. Každý den stačilo mít pásky na zubech jen 30 minut. 
Výsledek bohužel ale nijak znatelný nebyl. Jestli se mi zuby vybělily o půl odstínu možná? Navíc si myslím, že se to stejně po několika dnech vrátilo do původního stavu.


Bright White- 

Kolem toho se točil snad celý instagram. Tenhle produkt působí trochu víc "profesionálněji" hlavně díky LED světlu, které je součástí balení. A už kvůli poměrně vysoké ceně jsem tajně doufala, že mě nezklame. 
Aplikace je poměrně jednoduchá. Do silikonové vložky na zuby dáte určité množství gelu, na to nasadíte lampičku a svítíte. Každá aplikace by měla trvat pouhých 45 minut. 
ALE u první aplikace by se mělo těchto 45 minut opakovat tuším 3x až 4x za sebou. To Vám bělení zubů zabere potom půlku dne:D Navíc by jste 3 až 4 hodiny po bělení neměli jíst, což pro někoho může být také dost omezující. My měli bělení na 10 aplikací a udělali jsme jich z toho tuším 8. Když jsme totiž viděli, že se s těmi zuby absolutně nic neděje, vzdali jsme to.


Oba produkty pro mě tedy byly spíš zklamání. Samozřejmě, že na každého mohou působit jinak, takže určitě neříkám, že někomu ty zuby trochu nevybělí. Nám s přítelem to ale bohužel žádný efekt nezpůsobilo. Samozřejmě, že jsme s tím už tak trochu počítali dopředu. Tyhle domácí metody bělení vetšinou funkční opravdu nejsou, alespoň jsme to ale zkusili a touhle recenzí třeba někomu ušetříme peníze. 

Sečteno a podtrženo= než utrácet za tyhle neúčinné kraviny, raději si trochu připlaťte za odborné ordinační bělení. 

Jaké jsou Vaše zkušenosti s bělením zubů? Baruš.

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Jsem ráda, že konečně někdo napsal pravdu ! :)

    OdpovědětVymazat
  2. Konečně někdo upřímně hodnotí opěvované produkty, to se mi moc líbí :)
    Máš pravdu, ušetřila jsi mi tímto článkem peníze a možná i nervy :D
    Chápu, že to nebude dělat zázraky, ale pokud to nedělá vůbec nic, je to ztráta času. Na druhou stranu jsem nikdy moc nevěřila na tyto způsoby bělení a jak píšeš, je lepší zainvestovat do ordinačního bělení nebo udržovat přírodní triky na delší dobu, což ty zuby určitě ocení a budou vidět výsledky :)

    OdpovědětVymazat

INSTAGRAM

@Barusstranska