BLUE DRESS

června 04, 2017


Hezké nedělní odpoledne,


tentokrát mám pro Vás outfit z minulého týdne. Jako každý rok mají v Zaře nádherné letní šatičky. Původně jsem tam šla pro jiné, které neměli, ale našla jsem tam tyhle modré krásky. Tahle světle modrá je už řekla bych druhým rokem hodně populární a není divu. Kousky v této barvě vypadají skvěle. Tyhle mě zaujali nejen barvou, ale i volným střihem. Sice jsou krátké, ale to vůbec nevadí. Některé šaty ze Zary těchto střihů mají totiž podšité kraťasy. Je to teda takový šatový overal, takže se nemusíte bát když zafouká vítr:D A to je super!

Hodně jste se mě také ptaly na kabelku, kterou jsem na Bonami objevila naprostou náhodou. Většinou tam totiž hledám doplňky do bytu. Kabelka je ale naprosto skvělá. Už mě nebavilo nosit velké shopping bag, které jsou zbytečně těžké. Do téhle nacpu vše potřebné aspoň nenosim blbosti a neváží 10 kilo.

Baruš.

You Might Also Like

1 komentářů

  1. Jejo, krásny outfit, šatičky sú perfektné a keď vravíš, že majú podšité kraťasy, tak to je super! Inak ja nikdy v Zare nemôžem nič pekné nájsť a keď si prezerám blogy alebo instagram, tak baby majú kúsky poväčšine zo Zary.. :/ U nás v Zare je hrozný bordel, všetko pohádzané, a tak keď tam prídem s manželom, nemáme nervy sa prehrabovať a keď sa pozriem na net, tak sa mi to na modelkách nepáči :D som divná

    www.sinnamona.blogspot.com

    OdpovědětVymazat

INSTAGRAM

@Barusstranska