HELLO PHILADELPHIA

dubna 14, 2017V sobotu jsme kolem 12h opustili byt v New Yorku a metrem vyrazili do půjčovny aut. 

Nezapomněli jsme si dát něco malého k jídlu a někde na okraji NY jsme začali hledat půjčovnu. To se nám podařilo. Auto jsme už měli rezervované, takže mělo vše proběhnout v pořádku ALE.

V Americe rozlišují debetní a kreditní karty, ale používají hlavně kreditní. Zatímco u nás se využívají hlavně debetní, takže občas může být s placením problém, který nastal právě teď. Na internetových stránkách té společnosti sice stálo, že lze platit i debetní, na místě to ale najednou nebylo možné. S  . autem jsme se tedy rozloučili a říkali jsme si, co sakra budeme dělat. Strávili jsme tam asi půl hodiny. Nakonec se nás jednomu pracovníkovi zřejmě zželelo a situaci s námi znovu začal řešit:D Zvláštní, že nakonec jsme platili debetní kartou a jako zázrakem to možné bylo. Hlavní je, že jsme už seděli v autě a byli na cestě do Washingtonu. 


Po cestě jsme ale ještě odbočili do Philadelphie. Ségra říkala něco o schodech, kde běhal Rocky? Všichni z toho byli strašně vyplesklý, jen já Rockyho nikdy neviděla:D

A již zmiňované schody spolu s Rockyho sochou, na kterou se POZOR stála obrovská fronta. 

Philadelphia byla nádherné a čisté město, ale teď hurá do Washingtonu!:)
V příštím článku.Baruš.

You Might Also Like

0 komentářů

INSTAGRAM

@Barusstranska