Welcome to NEW YORK

března 28, 2017

Ahoj! Ahoj!

Vítám Vás zpátky na blogu po zimním spánku:D Jo, zima na mě má prostě negativní vliv, a tak jediné na co se zmůžu je povalování se na gauči, nejlépe pod tlustou peřinou.

K věci. Většina z Vás zřejmě zaregistrovala, že jsem se na začátku března, spolu s rodiči a přítelem, vydala na cestu do USA yyaaayyy! Z téhle cesty bude více článků. Začneme v New Yorku, poté Philladelphia a Washington a zakončíme to v slunném Miami.
Původní plán byl navštívit ségru v Miami, nakonec jsme si ale řekli, proč toho nevyužít a nepodívat se i do NY a Washingtonu.

Na instastories jsem Vám dala možnost položit mi nějaké otázky týkající se pobytu v NY. Všem moc za dotazy děkuji a veškeré odpovědi tu najdete:)

Vůbec nevím, jak začít, mám asi milion fotek a tisíce dojmů. Vše se sem bohužel nevejde, a tak Vám to zkusím povyprávět stručně a svižně.

V úterý 1.3. jsme tedy měli odlet kolem poledne z Prahy s přestupem ve Stockholmu, kde náš let o pár hodin odložili. Do New Yorku jsme se dostali asi ve 23 hodin místního času, kde na nás čekala ségra. Z letiště jsme využili AirTrain, který je mezi terminály zdarma, a poté jsme přestoupili na metro. Všichni jsme byli z cesty tak unavení, že jsme to v metru zalomili. Až na ségru, ta z Miami neměla žádný posun času, takže byla čilá a celou cestu něco vyprávěla:D
Ubytovaní jsme byli na Manhattanu skrze aplikaci Airbnb. Kdo nezná, jedná se o stránku, kde můžete nabízet- hostit nebo naopak hledat ubytování za poměrně nízké ceny.
Hned první den ráno jsme měli na programu Top of The Rock s nejkrásnějším výhledem na NY, který jste už určitě viděli na nejedné fotce.
Po cestě na Times Square jsme se zastavili v katedrále Svatého Patrika.


Grand central terminal
Knihovna, kde si Carrie brala Božskýho :D

Flariton nebo po česku "žehlička"
Od žehličky jsme se přesunuli do Museum at Fit- muzea módy. Vstup je zdarma a najdete tam spoustu modelů a doplňků od minulosti až po současnost od světoznámých značek. Já, jako absolutní milovník Coco Chanel, jsem byla nadšená, když jsem viděla její staré modely nebo třeba původní verzi ikonické Chanelky, která se vyrábí dodnes. Central Park
To byl náš první den v Americe. Brzy čekejte pokračování:)

You Might Also Like

0 komentářů

INSTAGRAM

@Barusstranska