NEW HOME II

října 07, 2016

Od minulého článku se toho příliš nezměnilo, ale přece jen tu pár novinek je. Už máme konečně kuchyň yyaaaaayyyy! Konferenční stolek s kobercem, které přijdou k pohovce sice stále ještě nejsou, ale už je mám vyhlídlé, takže stačí jen vytasit peněženku, do čehož se mi samozřejmě vůbec nechce... 

Tento měsíc jsme tedy kupovali, takové ty menší věci, do kterých patří třeba i vybavení do kuchyně, botník, schůdky pro malého obyvatele (mě), koše, povlečení a nějaké doplňky. Dnes vám neukážu vše, protože jsem je v zápalu stěhování, uklízení a montování ani nestihla vyfotit, ale příště je tu snad už najdete.

Co se týče třeba doplňků nebo celkového interiéru hodně se inspiruji na Bianu, kde najdu jak produkty, které můžu hned nakupovat, tak i právě náádherné inspirace, třeba severského typu bydlení, který tak miluji. V Bianu zároveň i pracuji, za což jsem moc ráda, protože bych jinak nikdy nezjistila, že existují i jiné designové značky jako je třeba Kare nebo Bonami. Do té doby jsem totiž žila v bublině, že nejkrásnější věci mají jenom v Ikee.
První snídaně
naprosto božské dózy na cukr a čaj
a první společná snídaně:D
blbosti nezbytnosti
První nový kousek v novém bytě putoval okamžitě na předtím ještě prázdný štendr ( teď už je narvaný k prasknutí)

Mějte krásný víkend!You Might Also Like

0 komentářů

INSTAGRAM

@Barusstranska