FAVOURITES|MAKEUP

října 21, 2016Dnes je tu článek zaměřený na kosmetiku, konkrétně na produkty, které používám pravidelně a ráda:)

Tak za prvé:

Řasenka REBEL EYES od Gosh. Hned jak tuhle novinku uvedli běžela jsem pro ni, protože naprosto zbožňuji už jejich předešlou "růžovku" Catchy Eyes. Nejdřív jsem byla s řasenky ale spíš zklamaná, protože mi řasy slepovala a spíš po nich jen tak klouzala a byla mokrá. 
Odložila jsem ji teda s tím, že už ji nikdy nechci vidět a vrátila se k mé růžové oblíbenkyni. Pár dní na to, jsem ji teda znovu vytáhla s tím, že ji zkusím dát ještě šanci. A k mému překvapení už to nebyla ta hrozná řasenka. Naopak, teď mi řasy krásně prodlouží, zahustí a neslepuje. Už se mi stalo s více řasenkami, že mi vyhovovaly až když byly trochu povyschlé.

GOSH - 169CZK

Za druhé:

Strobing stick neboli rozjasňovač v tyčince od Maybelline je super. Chodila jsem kolem něj už dlouho a pořád váhala, jestli za to stojí. No, nakonec jsem usoudila, že ano a naštěstí jsem se nespletla. Má skvělou pigmentaci a na pleti je příííjemnej. Jen bych brala možná ještě krémovější konzistenci, aby se ještě lépe zapracovával, ale je to prostě kámoš a už se bez něj neobejdu.

MAYBELLINE, odstín 100 - 249CZK

Za třetí:

Tuhle řasenku na obočí od Essence už používám dlouho a stále jsem s ni stejně spokojená. Vím, že existují dražší a lepší, ale já si oblíbila tuhle, a tak už jsem neměla potřebu hledat jinou. I když bych samozřejmě velmi ráda zkusila třeba tu od Benefitu, jenže tam už hrozí, že bych se mohla zamilovat a předpokládám, že by mě to zruinovalo:D

ESSENCE, odstín 03-  69CZK

Za čtvrté:

Konturky jsou mé největší každodenní kamarádky. Většinou je používám místo rtěnek, protože vydrží mnohem déle, jsou matné a hlavně, vyjdou vás několikanásobně levněji než rtěnka. Nejraději mám ty od Essence, mám už svůj oblíbený odstín, který používám v kombinaci s matnou rtěnkou. Jenže právě ten můj oblíbený nude odstín teď v drogeriích asi stávkuje, protože je v každé prodejně fuč! Započal tedy hon na nový podobný odstín tomu mému. Samozřejmě, že žádný takový jsem nenašla. Všechny jsou buď moc do oranžova nebo zas příliš do růžova. Jsem vybíravá. 
Odstíny, které vám tu ukazuji jsou jen malý výtažek z toho, co jsem tento týden vyzkoušela. Sice ani jedna nesplňuje má kritéria, ale i tak jsou nádherné.
FLORMAR, odstín 201 - 89CZK      ESSENCE, odstín 06, 11 - 30CZK      CATRICE, odstín 150 - 40CZKYou Might Also Like

0 komentářů

INSTAGRAM

@Barusstranska