NEW HOME|NEW SCHOOL

září 01, 2016

Jak jsem slíbila je tu stěhovací článek! Prázdniny už končí a začíná nový školní rok a pro mě i nová etapa, protože se chystám na vysokou, na kterou se taaak těším.! Tak hrozně rychle to uteklo. 
Kromě nové školy ale bude nový i domov, kam se stěhujeme s přítelem. Ten vám budu postupně ukazovat, jak se zaplňuje a zútulňuje a samozřejmě přihodím i nějaký wishlist.
Tak doufám, že se vám tyto články budou líbit!:)
Začneme teda u kuchyně, na kterou momentálně čekáme, ale brzy už vám ji budu moct také ukázat. Prozatím jsem si ji dovolila lehce načrtnout pro představu:D V prostoru bude ještě jídelní stůl se židlemi, které zatím čekají v krabicích.

Dalším bodem je obývák, který je v jedné společné místnosti spolu s kuchyní, ale je částečně oddělen příčkou. 
Tam jsme vybrali světlou rohovou sedačku a náádhernou měděnou stojací lampu, která je
minimalistická a krásně vyplní prostor. Dál tady ještě přibude koberec ve světlých tónech a  nesmí chybět konferenční stolek.
1. BONAMI  2. BONAMI  3. BONAMI  4. IKEA  5. IKEA  6. BONAMI  7. BONAMI  8. IKEA
                                                                                                                                                                   
Poslední místností je ložnice, kam jsem si samozřejmě hned koupila obrovské zrcadlo, které jsem doposud nikde mít nemohla. Byla to vlastně úplně první věc, která mě napadla, a kterou jsem začala shánět hned, co jsem se dozvěděla, že se budem stěhovat. Docela ostuda:D
Už jsem se v něm dokonce stihla i vyfotit, hned dvakrát (tleskám si).

Plánuji ho umístit na velkou stěnu hned naproti dveřím, ale světlo by bylo ze strany a to při líčení nemám moc ráda, takže ještě uvidím, kde nakonec skončí.
S čím mám problém jsou úložné prostory. V místnosti je původní velká patrová postel, ve které je sice zakomponovaná "skříň", ale těch pár poliček na moji kupu oblečení bohužel nestačí a klasická šatní skříň se už nikam nevejde. Proto přemýšlím nad klasickými komodami z Ikei v kombinaci se štendry, které jsou praktické. Jeden mám doma a nedám na něj dopustit, oblečení máte hned na očích, takže na nic nezapomenete. Kdybyste ale nááhodou měli ještě jiný nápad, určitě přijímám každou radu:)
Mějte se krásně!:)You Might Also Like

0 komentářů

INSTAGRAM

@Barusstranska