FRIYAY

září 09, 2016

Krásný den!

Po delší době se hlásím s outfitem. Znáte to, s koncem měsíce se nahrnula i spousta práce, do toho stěhování a jak už sem zmínila v minulém článku i škola. Zápis jsem měla ve čtvrtek a upřímně řečeno z předmětů jsem lehce vyděšená, i když jsem je znala už předtím, přece jen vidět černé na bílém, že se zase budete muset po několika letech učit matematiku a fyziku, nebylo nic uklidňujícího:D Alespoň jsem potkala skvělou budoucí spolužačku, takže byl den o moc příjemnější. Hlavně když jsme šly zajíst žal výborným jídlem. 


Stihli jsme si i konečně s přítelem zajít do kina na dlouho očekávaný film Buchty a klobásy. Já tak miluju kino!A nachos!Hlavně když jdeme na komedii. Milánek má velmi velmi specifický a hlasitý smích, takže ho nelze v sále přeslechnout, ještě když je jediný, kdo se směje, opravdu si to "užívám" :'D
Btw tuhle košili jsem si musela v rychlosti koupit, protože jsem si zasrala mi někdo zašpinil bílé kalhoty a potřebovala jsem něco hodně dlouhého a teď jsou ideální jako šaty na poslední teplé dny.



cap- New Era   shirt- Zara   shorts- Bershka   bag- H&M   shoes- H&M



A za fotky opět děkuji skorošvagrové:*

You Might Also Like

0 komentářů

INSTAGRAM

@Barusstranska