WELCOME back

června 25, 2016

Konečně!

Po pár měsících úmorného šití a učení (ok skoro jsem se neučila, ale líp to zní) můžu konečně říct mám maturitu! Což znamená, že se můžu zase věnovat blogu.

Co se týče nového vzhledu, čochňala jsem si ho zase sama... Takže se bude možná ještě trochu doupravovat, protože nejsem počítačový technik, html kódy mi nic moc neříkají a některé věci by ještě chtěli lehce pozměnit.

Navíc jsem od svého milého dostala ten nejlepší narozeninový dárek, po kterém jsem tajně toužila už dlooouho Olympus PEN EPL-7 !!
Chtěla sem si na něj našetřit, vážně, ale znáte to. Támhle vidíte boty, které ještě nemáte a nutně je musíte mít, jinde zas kabelku, kterou zrovna také vážně potřebujete. Takže, i když je to převeliký dar, když už ho máte v ruce, nelze ho odmítnout.


Co se týče outfitu, tohle léto mám hroznou potřebu kupovat si boty a kabelky, protože mi přijde, že jich mám prostě málo (samozřejmě, že lžu sama sobě), a tak už celkem pravidelně prohlížím české eshopy jako jsou botovo.cz nebo casnaboty.cz, kde mají krásné a cenově velmi dostupné botičky.

Bohužel jsem takový eshop nenašla i na kabelky, hlavně clutches nebo malé crossbody, které opravdu postrádám, protože do školy jsem nosila jen obrovské tašky, do kterých jsem narvala hlavně hodně jídla a nějaké učení, takže jsem malé kabelky trochu zanedbala...
sunglasses- boutique    top- H&M    bag- AliExpress    jeans- Topshop    watch- Michael Kors    shoes-casnaboty.czYou Might Also Like

3 komentářů

INSTAGRAM

@Barusstranska